Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Maine Coon i nie tylko
kalendarz
Strona Główna

Zwierzęta

Księga Motyli [0]
Księga Gości
Dodaj do Księgi


Dodaj do Ulubionych

Moje Aniołeczki ;*
To juz było xD
2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień

Licznik: 12157


Maine Coon i nie tylko

Jeśli zdecydowanie nie macie zielonego pojęcia, którego kotka sobie wybrać, chciałbym szczególnie powiedzieć, iż niesamowicie godne uwagi są koty syjamskie. Przede wszystkim z tego powodu właśnie kot syjamski napatoczył mi się, bo przed kilkoma dniami miałem dużą przyjemność trochę popatrzeć się na niego, pobawić się odrobinę. Jestem pod wielkim wrażeniem! Piękne zwierzę - to coś niepodważalnego. Na dodatek koty syjamskie po prostu rozpiera wielka energia. Pewnie nie wszyscy szukają żwawego kota, ale akurat mi to odpowiada.

Sam wychodzę z założenia, że nie ma kota, który nie jest fajny - jednakże ja najzwyczajniej jestem bardzo dużym fanem kotów, toteż to pewnie ze strony mojej osoby nieobiektywne. A niby jakie koty są najlepsze dla poszukujących mądrych stworzeń, ponadstandardowo energicznych? Chociażby pragnę polecić koty maine coon. Według mnie kot mainecoon jest genialny, no coś niemal perfekcyjnego. Co myślicie na temat tych pochodzących z Ameryki Północnej zwierzętach?


Głosuj (0)
futrzyk 10:43:32 21/01/2016 [Powrót] Komentuj